Stěrka Betoncem

Betoncem je vysoce odolná a omyvatelná  latxová-cementová stěrka pro stěny i podlahy interiérů. Je vhodná k vytváření různých dekorativních efektů od pohledového betonu až po imitaci kamene.

 

 

Cena materiálu včetně aplikace se pohybuje od 1700 Kč/m2 bez DPH, podle náročnosti a  vybraného odstínu.

Můžete si však koupit i pouze materiál, který zasíláme PPL po celé republice a udělat si sami krásné povrchy podle našich videí a technických listů, případně se můžete objednat na školení.

Poskytujeme slevy živnostníkům a firmám pracujícím v oboru a nabízíme odborná školení  aplikačních technik

Hledáme nové prodejce a obchodní partnery po celé republice.

Stěrka Betoncem

Pokud chceme v interiéru vytvořit imitaci kamene, většinou je jednodušší a i levnější zvolit vápenný materiál ISTINTO. Vápno je však křehčí a méně odolné než cement s polymerem.

Proto pokud potřebujeme vytvořit povrch vysoké pevnosti (například podlahy nebo frekventované chodby a interiéry kde je velký pohyb lidí, kteří by mohly povrch poškodit) je rozumné zvolit dvousložkovou Latexová– cementovou stěrku Betoncem  ochráněnou polyuretanovým lakem polyaqua mat.

Stěrka Betoncem – aplikace

Tuto stěrku je možné aplikovat při použití vhodného primeru téměř na jakýkoli podklad. Velmi praktické a oblíbené použití této stěrky je přímo na keramickou dlažbu, či obklady. Tato technologie nám umožní ušetřit čas i peníze tím že se nemusíme nic bourat a stěrku natahujeme přímo na stávající podklad.Stačí pouze použít jako adhezní můstek Betoncem epowat primer.Tento primer s obsahem epoxidem perfektně drží i na nenasákavém podkladu a na něj můžeme bez obav natahovat stěrku Betoncem , která je vhodná pro dekorativní použití při nízké vrstvě jak na podlahy, tak na stěny.

Stěrku Betoncem je možno tónovat do základních odstínů viz katalog a následně je možno tyto barvy dále kombinovat a dosáhnout tak dalších barev. V případě větší zakázky je možno materiál nabarvit u individuálně podle přání.Velmi efektích designů lze dosáhout kombinacemi dvou nebo více barevných odstínů.

 

Budeme rádi, když si zde materiál objednáte nebo nám můžete zaslat svůj dotaz