Imitace pohledového betonu Istinto

Vápenná stěrková hmota vytvářející efekt imitace pohledového betonu

 

 

Cena materiálu včetně aplikace se pohybuje od 1600 Kč/m2 bez DPH, podle náročnosti a  vybraného odstínu.

Materiál si můžete koupit již  od 350 Kč/m2  bez DPH a udělat si sami krásné povrchy podle našich videí a technických listů, případně se můžete objednat na školení.

Poskytujeme slevy živnostníkům a firmám pracujícím v oboru a nabízíme odborná školení  aplikačních technik

Hledáme nové prodejce a obchodní partnery po celé republice.

Imitace pohledového betonu ISTINTO – charakteristika

ISTINTO znamená v italštině instinkt, čímž chtěl výrobce zdůraznit univerzálnost tohoto ekologického materiálu. Chtěl tím říci, že máte v rukou tvárnou hmotu, něco jako když sochař má v rukou hlínu a je jen na Vás a Vašem instinktu, co z ní vytvoříte. V každém z Vás je kus umělce, a proto se nechte vést svým instinktem a určitě stvoříte originální a krásné dílo. Imitace pohledového betonu ISTINTO je zcela vápenný, stoprocentně přírodní a ekologický materiál s obsahem mramorové moučky. Tento materiál je velmi podobný benátskému štuku, s tím rozdílem, že je hrubší, což umožňuje vytváření nejen hladkých povrchů, ale i různých hrubších a reliéfních struktur imitujících pohledový beton, opotřebovaný kámen s patinou, leštěný kámen, popraskaný kámen s výraznými žílami, mramor, přírodní cement, dřevo, bambus a další efekty dle vaší fantazie.

Imitace pohledového betonu ISTINTO – použití

Vyniká výbornou prodyšností, po vytvrdnutí vysokou mechanickou odolností a po konečné úpravě voskem nebo lakem omyvatelností a odolností proti nepříznivým vlivům okolí. Vzhledem k alkalickému prostředí odolává plísním a řasám. Imitaci pohledového betonu ISTINTO lze barvit standardně do téměř 200 odstínů, přičemž jejich variant je neomezené množství. Pigment dodáváme buď zvlášť, což vám umožní dle potřeby odstíny ztmavit nebo zesvětlit a nebo Vám vybraný odstín, zde na prodejně, rádi na počkání namícháme. Barvení ISTINTA je možné dvěma způsoby, buď jej probarvíte do hloubky, nebo nebarvené ISTINTO můžete dobarvovat až na povrchu a lze tak vytvářet různé patinace a barevné kombinace, jak vidíte na našich fotkách. ISTINTO se dodává již připravené k použití ve formě pasty, a pokud nespotřebujete celé balení, stačí zbylý materiál přikrýt igelitem, dobře uzavřít a můžete jej znovu použít později. ISTINTO tím, že vytváří reliéfní povrchy, překrývá drobné nedokonalosti zdí. Vyniká výbornou prodyšností, po vytvrdnutí vysokou mechanickou odolností a po konečné úpravě voskem nebo lakem omyvatelností a odolností proti nepříznivým vlivům okolí.

Budeme rádi, když si zde materiál objednáte nebo nám můžete zaslat svůj dotaz