Betonová stěrka BETONCEM

Vysoce odolná, dekorativní, dobře barvitelná cemento-latexová stěrka, vhodná pro konečnou úpravu podlah a dekoraci stěn, evokující pohledový beton.

 

 

BETONCEM je systém vytvářející bezespárý povrch na imitující pohledový beton, vhodný pro aplikaci na horizontální i vertikální plochy v interiéru i exteriéru včetně van a sprchových koutů.

Cena materiálu včetně aplikace se pohybuje od 1700 Kč/m2 bez DPH, podle náročnosti a  vybraného odstínu

Pokud si budete chtít udělat stěrku sami, případně s vaším řemeslníkem, můžete si vytvořit si povrch dle své představy podle videa a technického listu.Materiál zasíláme na dobírku PPL po celé republice  

Poskytujeme slevy živnostníkům a firmám pracujícím v oboru a současně nabízíme odborná školení  aplikačních technik.

Hledáme nové prodejce a obchodní partnery po celé republice.

Betonová stěrka BETONCEM

Moderní architektura současnosti upřednostňuje jednoduchost a čistý industriální design, který se objevuje v mnoha designových interiérech luxusních rezidencí, hotelů, ale i komerčních prostor.

Pro tento typ interiérů jsou vhodné stěrky, které dokáží vytvořit překrásné designové podlahy a stěny různých barevných kombinací. Zejména architekti oceňují flexibilitu a možnosti, které tyto moderní materiály přinášejí, vzhledem k tomu, že je možno z nich vytvářet různé tvary struktury a barevné kombinace. Nejžádanější však stále zůstává šedý odstín, který připomíná oblíbenou povrchovou úpravu, vytvářející vzhled pohledového betonu. Tato povrchová úprava má vypadat jako čerstvě odšalovaný beton nebo případně starý beton, na který již nějakou dobu působil zub času.

Betonová stěrka BETONCEM – charakteristika

Tato dvousložková stěrka na bázi latexového polymeru, křemičitého písku o kontrolované granulometrii a cementu je vhodná všude tam, kde chceme vytvořit efekt pohledového betonu a současně máme i vyšší požadavky na otěruvzdornost a odolnost povrchu. Je možno ji použít jak na zdi, tak na podlahy. Tato betonová stěrka je prodyšná, nežloutnoucí, odolná a vysoce dekorativní. Je možno ji tónovat do 18 barevných odstínů, které si můžete prohlédnout v přiloženém katalogu. Konečnou úpravu provádíme vodou ředitelným polyuretanovým lakem, který je vysoce odolný proti oděru a nežloutne.

Betoncem  je vhodný pro aplikaci na téměř všechny druhy podkladů, dokonce je možno jej aplikovat i na nenasákavé podklady jako jsou keramické dlaždičky a dlažba. To nám umožní zrenovovat například koupelnu, aniž by bylo nutné nejdřív vybourat stávající dlažbu, nebo obklad. Stačí pouze použít náš adhezní můstek, který zajistí dokonalé spojení podkladu a stěrky.

Aplikace betonové stěrky BETONCEM není složitá, jen je třeba dobře připravit podklad, napenetrovat vhodným primerem, srovnat samo vyrovnávací stěrkou a následně dodržet technologické časy, aby mohl materiál dokonale vytvrdnout.

 

Budeme rádi, když si zde materiál objednáte nebo nám můžete zaslat svůj dotaz