IMITACE KAMENE

Imitace kamene jsou velmi moderní a oblíbené povrchové úpravy vhodné jak pro moderní interiéry pro bydlení,tak pro komerční objekty.

 

 

Cena materiálu včetně aplikace se pohybuje od 1450 Kč/m2 bez DPH, podle náročnosti a  vybraného odstínu.

Materiál si můžete koupit již  od 350 Kč/m2  bez DPH a udělat si sami krásné povrchy podle našich videí a technických listů, případně se můžete objednat na školení.

Poskytujeme slevy živnostníkům a firmám pracujícím v oboru a nabízíme odborná školení  aplikačních technik

Hledáme nové prodejce a obchodní partnery po celé republice.

IMITACE KAMENE, MRAMORU A DALŠÍ DESIGNOVÉ POVRCHY

Naše univerzální designové stěrky Vám umožní vytvořit v interiéru překrásné imitace kamene, mramoru, ale i betonu, dřeva, bambusu a další. Podle požadavků na odolnost a místo použití materiálu doporučujeme použít dva druhy materiálu, které se od sebe liší složením a proto odolností.

1/ Zcela vápenný materiál ISTINTO, který je bázi dlouhodobě vyzrávajícího vápna, mletého mramoru a dalších přírodních aditiv. Tento materiál dokonale vytváří efekt pohledového betonu, ale můžeme s ním vytvářet i ostatní dekorativní efekty, jak efekt starého kamene, leštěného kamene, popraskaného kamene, zenového kamene, tak dřeva a bambusu. Materiál je připravený k použití, není třeba přidávat vodu ,ani ho složitě promíchávat. Doba zpracovatelnosti je poměrně dlouhá a pokud materiál nespotřebujete, můžete ho dobře uzavřít a zpracovat později.

Materiál je 100% přírodní prodyšný a zcela ekologický. Po vytvrdnutí má dobrou mechanickou odolnost a po konečné úpravě voskem nebo lakem je zcela omyvatelný. Vzhledem k alkalickému charakteru vápna ničí plísně a řasy. Je možno jej barvit do širokého barevného spektra 140 odstínů, viz katalog v příloze.

2/ Epoxy-cementový dvousložkový materiál METROSTONE CEM, který vyniká vysokou tvrdostí  a odolností.  Používá se na více namáhaných místech především na podlahy, schody, do chodeb či za  kuchyňskou linkou, kde je požadován moderní efekt pohledového betonu, ale je možno s ním dosáhnout i dalších efektů, které vidíte na našich fotkách.

Výhodou  je vyšší odolnost, nevýhodou je menší množství odstínů do kterých je možno jej tónovat

Pro dosažení speciálních dekorativních efektů můžeme oba tyto materiály zvýraznit, buď různými pigmenty, kterými vytváříme různobarevné žíly a patinace nebo vytváříme perleťové a metalické povrchy a následně lakovat nebo voskovat.

IMITACE KAMENE ISTINTOBETONOVÁ STĚRKA METROSTONE
Budeme rádi, když si zde materiál objednáte nebo nám můžete zaslat svůj dotaz